De pas geeft toegang tot:
- Het toeristentreintje: rondrit met prachtige vergezichten over Namen en de Maasvallei; met audio-begeleiding.
- De rondleiding door de grote ondergrondse gangen: Europa’s grootste netwerk in het hart van een citadel.
De Citadel in de Middeleeuwen : een meeslepende rondleiding waarbij u alles leert over het leven in de middeleeuwen in de Citadel.
- Het Bezoekerscentrum Terra Nova: een rijke expositie.
De pas is elke dag beschikbaar (te reserveren voor groepen). Rondleidingen zijn er in het Frans, Nederlands en Engels.
2 opties:
Citadelpas: 3 rondleidingen: de ondergrondse gangen of de Citadel in de Middeleeuwen + miniatuurtrein + audiogids bezoekerscentrum (duur +/- 3 uur).
Citadelpas: 4 rondleidingen: de ondergrondse gangen en de Citadel in de Middeleeuwen + miniatuurtrein + audiogids bezoekerscentrum (duur +/- 4,5 uur).
Voor mensen met beperkte mobiliteit en rolstoelen is online reserveren niet mogelijk. Gelieve telefonisch te reserveren op 081 24 73 70 of per e-mail van maandag tot vrijdag op info@citadelle.namur.be.
Reserveer HIER je tickets